RetroPoradna – část 27.

Poradna – Dnešním hostem je Artur Zavulon!

Vážení pánové, dočetla jsem se, že jeden ze čtyřset mužů má penis tak ohebný, že může sám sobě poskytnout orální uspokojení. Můžete mi tuto informaci potvrdit či vyvrátit? A pokud ji potvrdíte, jste vy tím jedním ze čtyřset nebo patříte do většiny?

Lareca

Severus Snape: Penis? Snad páteř ne? Pokud se dokážete dostatečně ohnout, prosím, beze všeho si ho můžete vykouřit, pokud máte tu smůlu, že to nikdo neudělá za vás. Ale chtěl bych vidět chlapa, který by se snížil k něčemu takovému.

Lucius Malfoy: Nevím, proč by měl být ohebný penis předností. Já osobně se domnívám, že čím pevnější, tím lepší, čímž nechci říct, že patřím do většiny, protože můj penis je zcela výjimečný. Můžete se přijít přesvědčit na Manor a poznáte, že se rozhodně nepotřebuji orálně uspokojovat sám.

Zavulon: To by mě zajímalo ve kterém plátku jste se to dočetla. I kdyby penis byl ohebný jak by chtěl tak to nijak muži nepomůže k tomu aby se uspokojil sám. Navíc nevim kolik mužů by bylo schopno něco takového udělat. I když jednoho znám. Edgarovi by to možná pomohlo ale to by musel udělat sedmasedmdesátkrát aby to poznal.

Dark Lord: K čemu jsou mu potom ruce?

S přítelem máme výročí 1 rok. Chci ho něčím překvapit. Mohli byste mi poradit nějaká neobvyklá místa k stolování?

Atomic Kitchen Fan

Severus Snape: Jakékoli jiné stolování než u stolu je už z podstaty toho slova neobvyklé. Zkuste ho překvapit spíš tím, že mu nevyčtete, že na výročí zapomněl. My muži nepřikládáme výročím, svátkům a podobným věcem důležitost. Ostatně přežrat se, ožrat se a zapíchat si můžeme i bez toho, aby k tomu byl nějaký zvláštní důvod.

Lucius Malfoy: Záleží jen na Vaší fantazii. Zahradní piknik, snídaně nebo večeře do postele, zajímavě stolovat se dá i ve vaně, musí být ale dostatečně velká. Do vany, kterou mají mudlové v těch jejich prefabrikovaných králíkárnách, bych si nevlezl ani s hrnkem kafe. Na místě koneckonců nezáleží; důležitější je sofistikovaný výběr menu, vhodné svíčky, stylové prostírání a tak podobně. Jídlo můžete servírovat v erotickém prádle nebo převlečená za servírku – no však víte, jak to myslím. Jen opatrně, aby se přítel nevyděsil a první rok nebyl zároveň i Vaším posledním.

Zavulon: K stolování by byla výborná nějaká luxusní restaurace ale nejsem si jist jestli by to udělalo vašemu příteli až takovou radost. Proto bych vám doporučil aby jste mu nachystala třeba ještě nějaké drobné překvapení až příjdete domů. Není nad to když si žena oblíkne krásné šaty a pod ně si dá ještě krásnější sexy prádlo které vašemu partnerovi nejen vyrazí dech. Ale zas to moc nepřežeňte.

Dark Lord: Šatlava. A co ho překvapit třeba rozchodem? Byste se divila, jakou radost mu konečně po roce uděláte…

Dobrý den, mám na vás záludný a nevšední dotaz. Není nebezpečné nemít 3 dny po sobě sex???Jak dlouho jste to nejdéle neměli vy?

Roger

Severus Snape: Pokud jste ženatý, řekl bych, že jisté riziko tu bude. Manželka by vás mohla začít podezírat z nejrůznějších věcí – od nevěry, až po zneužívání jejího psa. Ženy už jsou takové. Pokud žijete sám, musím vyjádřit podiv, že jste-li schopen položit takovýto dotaz, jste přežil tak dlouho. Nemít sex po libovolně dlouhou dobu, překvapivě, není škodlivé, ani životu nebezpečné. Naopak někdy může jít o vítaný klid, kdy se po vás nikdo neustále nesápe.

Lucius Malfoy: Nebezpečné to není, nepohodlné jistě. Příliš dlouhá abstinence není zdravá; znám jedince, kteří pak začali věřit v Boha, dávat si nohy za krk a podobné nesmysly. Sex je důležitý pro fyzickou i psychickou kondici jedince. Ale samozřejmě jako se vším, tak ani se sexem by se to nemělo přehánět. Dělat to každou hodinu může vést k celkovému vyčerpání. Najděte si svou vlastní frekvenci. Pokud jde o mne, nepamatuji, kdy jsem naposledy neměl sex…

Zavulon: Pokud vim tak na to zatím nikdo neumřel. Ale i přesto sex je velmi důležitý a není dobré si ho odpírat. Navíc aby vás kvůli tomu neopustila žena, tedy jestli nějakou máte. No a v nejhoršim si budete muset vystačit pravačkou.
I na velmi dlouhých taženích byli dost krásné markytánky které byli ochotné pro mě udělat cokoliv. Takže nikdy jsem s timto problém neměl.

Dark Lord: Narozdíl od místních sexuálních maniaků nepokládám sex za natolik stěžejní záležitost, že by se bez něj nedalo vydržet. Pokud Vám to působí nějaké psychické, či snad i zdravotní problémy, pojmenujte si obě ruce a směle do toho!

Dobrý den. Chci si změnit pohlaví a velice by mě zajímalo jak vypadají ženy které vás nejvíce přitahují abych měl inspiraci a abych věděl co ještě doladit.

Předem děkuji váš milující Tonda

Severus Snape: To píšete na špatnou adresu. Moje někdejší přítelkyně, můj nynější – kruci, budu si muset s D.J. vyjasnit klasifikaci našeho vztahu – prostě napište D.J., ať se s vámi podělí o zkušenosti.

Lucius Malfoy: Milý Tondo, jistě nepodstupujete změnu pohlaví kvůli mě nebo Severusovi. Nechte si vymodelovat štíhlý pas, pěkná prsa – trojky jsou tak akorát – a pevný zadek. Tím nemůžete nic zkazit. Mě přitahuje každá žena, takže kdybyste se měl řídit mým názorem, vypadal byste jako od Picassa.

Zavulon: Hm Tondo…Kupodivu Lucius má pravdu ničím takovým nic nemůžete zkazit ovšem kdoví co na vás vytvoří plastický chirurg. To pak vaše přání může být jakýkoliv ale výsledek může být zděšující.

Dark Lord: Nauč se vařit, uklízet, prát, žehlit, držet hubu, poslouchat, nakupovat, dělat nejlepší kafe na světě a připravit dokonalej pohár a můžeš vypadat třeba jako gorila.

Jak zabít Luciuse Malfoye?!

Beatrix

Severus Snape: Ale, ale. Na takovou otázku nemůžu přece odpovědět. Bylo by to krajně netaktní.

Pošlu vám sovu.

Lucius Malfoy: Pch…

Zavulon: Jistě by se našlo mnoho způsobů a to i velmi bolestivých ale nechci být netaktní…

Dark Lord: Jak umlčet Beatrix?!

 

Batman nebo Joker?

Severus Snape: Dávám přednost knihám. Oproti komiksům jsou tam dokonce i písmenka, a když už jeden umí číst, byl by hřích toho nevyužít.

Lucius Malfoy: Náhodou tenhle mudlovský film znám. Oba představitelé jsou trapní, protože neumí kouzlit.

Zavulon: Nechápu proč by hned musel každý kouzlit jak si to myslí zde přítomný Lucius.
Popravdě Batman je lúzr ale Joker to je jiná. Někoho takovýho mít u nás v Hlídce by nebylo na škodu.

Dark Lord: Spiderman.

Mám takový problém:

Kámošce sem slíbila že si budeme dopisovat. Už mám u sebe 5 její sov, ale žádnou sem jí ještě neposlala nazpátek. Nechci jí odepsat protože netuším co, ale nechci ji ty sovy poslat bez vzkazu aby se nenaštvala a nedala mne zavraždit. Co mám tedy udělat?

T.

Severus Snape: Zmínka o zavraždění v případě neodepsání nutně vyvolává otázku, s kým si to pro Merlina vlastně dopisujete. Buď si zahráváte s ohněm a pak dobře vám tak. A nebo, a to spíš, celou věc zveličujete, a v tom případě pokud si dopisovat nechcete, sdělte to druhé straně co nejdříve.

Lucius Malfoy: Nejsem natolik zásadový, abych tvrdil, že sliby se mají plnit za všech okolností. Nicméně buď dělejte mrtvého brouka, nebo jí odepisujte a vymýšlejte si. Předpokládám, že ona Vám o něčem píše, tak snad nebude takový problém reagovat, i když třeba hloupě. Nebo jí napište, že o ni nestojíte, a zabezpečte sebe a svůj příbytek příhodnými ochrannými kouzly. A pro příště si dejte pozor, co komu slibujete.

Zavulon: No jestli to takhle budete dělat dál tak si budete moci otevřít obchod se sovami. Každopádně by bylo dobré kdyby jste odepsala protože co je to pak za přátelství. Prostě jí napište že nevíte o čem si sní máte psát. A když vás zavraždí mě to trápit nebude.

Dark Lord: Raději „mluvím“ činy, než slovy. Kupte čokoládu, bonbony, oplatky, lízátko…cokoliv a pošlete jí to zpátky. Nebo třeba pohlednici města, kam pojedete na výlet. K tomu stačí připsat: Posílám pozdrav z… Spánembohem XXX.

Dobrý den pánové,

jelikož jste v jistých směrech hodně zkušení, chtěla bych poprosit o radu:
Kde, kdy, jak a s kým mít nejlepší první sex, popřípadě jak na to, abych s toho neměla stresy. Předem děkuji a do dalších let přeji, ať jde všechno podle plánů.

Elsia

Severus Snape: Na tuhle otázku je odpověď docela prostá – v posteli, kdykoli, s Malfoyem. Rozhodně nebudete litovat.

Lucius Malfoy: Poprvé by to měl být někdo zkušený a ohleduplný, žádný zajíc, který sám pořádně neví, co dělá. Jedině zkušený muž Vás dokáže patřičně a na úrovni uvést do světa sexu. Nejlepší je to v soukromí, kde máte jistotu, že Vás nikdo nebude vyrušovat a kde se dá vytvořit taková atmosféra, jakou si jen budete přát. Nezáleží na tom, kolik je Vám let; pokud si to přejete, je zřejmě ten správný čas. A nedejte si namluvit, že poprvé to musí být z lásky. Stačí, aby se Vám ten dotyčný líbil, zamilování pak přijde samo. Ale pokud chcete mít opravdu jistotu a záruku kvality, jsem ochoten Vás do tajů sexu zasvětit osobně. Ručím Vám za to, že budete nadšená.

Zavulon: Kde? Nějaké příjemné místo či místo které vám příjde romantické a pohodlné. Takže určitě by to asi nemělo být v lese hned vedle mraveniště, navíc by jste byla opíchaná ze všech stran, ty jehličky a větvičky jsou strašné. Kdy? No kdy se vám to bude nejlépe hodit. Asi ne když budete spěchat do práce. To by jste si asi nevychutnala. Jak, no buď zůstaňte napoprvé u misionáře a nebo jestli máte chuť experimentovat tak něco netradičního, třeba Kamasútra. Takže když to shrnu může to být v leže, v sedě, ve stoje, vzhůru nohama…S kým? No tak to by jste snad měla vědět sama. Určitě by to měl být člověk na úrovni ale co já vim jakej je váš typ. Ale myslim že zde se nachází určitě minimálně jeden muž na úrovni kterej by byl dokonalej. Ne nemyslim Vás Luciusi. No a aby jste z toho neměla stresy tak se řiďte mými radami a určitě budete spokojena.
Přeji hodně štěstí.

Dark Lord: Až najdete někoho, s kým bude jedno „kdy a kde“, nebudete z toho mít „stresy“. Jak si najděte na internetu. Záleží na vašem vkusu, tělesném stavu a na tom, jak snášíte bolest.

Autoři: Se při odpovídání zase sežrali pod obraz…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-) 
:whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)  :lol:  :flower:  :love: 
:-?  :o  :p