Retro flashback aneb Jakže to tenkrát bylo?!

Může za to Manori. Vážně. Nebýt jí….

Ale vezmu to rači od začátku…

Pentagram Sobě!

Pentagram Sobě!

Namazala jsem si rohlík s paštikou. Tak nějak kvůli atmosféře. A taky proto, že ke konci měsíce projde… A z podobnýho důvodu k němu jím mandarinku. No není to špatná kombinace. Doporučuju. Nic-mé-ně…to vás asi ani nezajímá.

Tenhle článek má primárně informovat naše čtenáře o dost velké věci – díky Manori se na světlo Ámonovo zase dostanou naše starý výplody z předchozího Pentagramu na HSS. Jak jistě všichni víme, tahle studna našich vzpomínek byla poněkud odsunuta, ale zbyla nám záloha. Hurá. Manori až tak nadšená nebyla…prý nefachala tak, jak bysme si všichni představovali. Ale co tak fachá, že!
Každopádně díky její pověstné šikovnosti, odhodlání a nejspíš i pár sklenkám bloody mary s valiem, se jí podařilo vytáhnout záznamy ze zálohy a můžeme je nyní pěkně zrecyklovat. Takže se teď začnou objevovat Retročlánky napříč současnýma rubrikama. Můžete se tak těšit na archivní vydání Poradny, nějakou tu Astrologii, Jamesovy zlaté parohy a třeba i Moodyho oko! A jelikož jsem hrozně pohotová, tak jsem si všimla, že herci a ezoterika nám dokonce už přibyli! A co ještě, Manori?

Kdyby měl někdo speciální požadavek, dalo by se najít něco i na přání. Jak ze zálohy, tak z mýho soukromýho archivu. Možná. Za optání nic nedáte…

Co bych od vás ale vážně ráda je, abyste tady dole Manori hezky poděkovali! Alespoň to si zaslouží.

Jo a taky abyste četli a komentovali!

Tak. Dojedla sem, dopila čaj s podivnou mentolovou příchutí…a těším se na Retročlánky!

pac a pusu Beuš

 

Pozn. by Manori: pro lepší přehlednost využijte také štítků na konci každého článku. Pro články ze starého Pentagramu jsou klíčová slova Archivní Pentagram či retro.  Úplně vespod webovek jsou také nejvíce používané štítky vůbec. Snad vám to usnadní orientaci.

pac a pusu Man

13 komentářů u „Retro flashback aneb Jakže to tenkrát bylo?!

  1. lach, to je dobrý :lol: to by se třeba dalo někde využít…ono vůbec, když narazíš na něco použitelného, i nového, klidně to pošli, třeba se to někam dá B-)

  2. Tak to jste mě potěšily! Jó, ježíšek letos přišel brzy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-) 
:whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)  :lol:  :flower:  :love: 
:-?  :o  :p